15.10.18
How To Recognize When You Need A Facelift
Age and gravity are the two biggest causes of changes in a person’s appearance. Of course, as bodies age the elasticity of the skin on all parts of the body lessens. Muscles weaken and when gravity is added into the mix, then parts of the body start to droop and sag too, as it is pulled down by this force. These effects, particularly on the face, can cause a person to look ol więcej»

KONTAKT


O LEKARZACH

O Doktorze Robert Fischer


Doktor Robert Fischer
pochodzi z rodziny artystycznej. Już od dziecka szkicował i lepił gliniane figurki.
Dzięki ojcu, który był architektem, szybko rozwinął dbałość o piękno i szczegółowo i zdobył będąc jeszcze w szkole wiele nagród za jego plakaty i rzeźby. Otrzymał medal z American Physicians Stowarzyszenia Sztuki i miał kilka wystaw indywidualnych w lokalnych galeriach sztuki, YMHA w Wayne i Englewood, NJ.

Kiedy jego pacjenci wchodzą do jego kliniki w Fair Lawn, New Jersey szybko przekonują się, że sztuka i piękno to niezbędne elementy w jego życiu.

Dr Fischer jest szczególnie zainteresowany chirurgią ciała (Contour & Liposculpture) i był pierwszym chirurgiem plastycznym w NJ, który zaoferował te procedury, zaraz po powrocie ze studiów we Francji, gdzie wypracowano te techniki po raz pierwszy.

Inną jego specjalizacją jest zmniejszenie piersi i mastopeksja, technika chirurgii, w której zmienia się punkt zawieszenia piersi na ścianie klatki piersiowej w bardziej młodzieńczej lokalizacji z równoczenym ich ukształtowaniem. Estetyka peri-orbitalna jest także ulubionym tematem od początku 1990 roku. Najczęściej pacjenci myślą, że potrzebują chirurgii powiek, ich podniesienia, kiedy rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem są podwyższone brwi, czyli minimalnie inwazyjny zabieg.

O Doktorze Francesco Gargano

Chirurg plastyczny i rekonstrukcyjny, Nowy Jork, certyfikowany przez Amerykańską Radę Chirurgii Plastycznej i Europejską Radę Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, przeszedł intensywne szkolenia na całym świecie. Dr Gargano jest konsekwentnie uznawany za najlepszego chirurga plastycznego w Nowym Jorku.

Dr Gargano uzyskał dyplom lekarza na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie we Włoszech, uzyskując dyplom magna cum laude. Kontynuował naukę na Uniwersytecie Sapienza, gdzie uzyskał stopień doktora w chirurgii plastycznej, anatomii człowieka i dermatologii, a także ukończył swoją pierwszą rezydencję w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Jego bogate doświadczenie nauczyło go, że kiedy osoba ma pozytywny obraz siebie, jest bardziej prawdopodobne, że będzie bardziej zaangażowana w codzienne życie. Dzięki przemianie fizycznej, której przechodzą jego pacjenci czerpią oni więcej radości, czują się pewniej, a ich relacje często ulegają poprawie, zwłaszcza intymne, ponieważ czują się dumni, pełni i mają dużo mniej zahamowań.

Dr Gargano nie idzie na skróty w swoich gabinecie, gdzie przeprowadza operację. To placówka, w której każdy element wyposażenia to taki sam sprzęt, jaki można znaleźć w szpitalu. Ma swój zespół anestezjologiczny, cały personel pielęgniarski, każdy, kto pracuje po tej stronie, posiada certyfikaty rady odpowiednich podmiotów.