KONTAKT


Uniesienie brwi

PODNIESIENI BRWI

Strona główna » Chirurgia plastyczna twarzy » Lifting brwi

Znana również jako plastyka brwi, lifting brwi lub lifting czoła, to zabieg chirurgiczny polegający na podniesieniu opadających lub opadających brwi. Możesz podnieść brwi, wygładzić czoło i zminimalizować zmarszczki za pomocą liftingu brwi. Pacjenci często poddają się zabiegowi liftingu brwi, gdy decydują się na lifting twarzy lub operację plastyczną nosa.

Korzyści z liftingu brwi

Operacja liftingu brwi niesie ze sobą wiele korzyści estetycznych, które mogą zwiększyć pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jeżeli zabieg przeprowadzany jest przez profesjonalnego i doświadczonego specjalistę, można odnieść następujące korzyści:

  • Wyglądaj młodziej, bardziej wypoczęty i bardziej zrelaksowany
  • Poziome linie i bruzdy na czole, które sprawiają, że wyglądasz na zmęczonego, znikną
  • Wyglądaj na bardziej czujną i pełną życia
  • Podnoszenie brwi może nadać Twoim brwiom piękny kształt łuku
  • Opadające brwi zostaną uniesione i przesunięte, aby zapobiec opadaniu oczu
  • Stań się bardziej pewny siebie i poczuj się lepiej ze sobą

O procedurze

Zabieg liftingu brwi może składać się z dwóch metod: liftingu klasycznego oraz liftingu endoskopowego. Kiedy wykonywany jest klasyczny zabieg liftingu, obszar skóry nad oczami zostanie przycięty przez chirurga, aż do linii włosów. Cięcie odbywa się na wysokości uszu. Jeśli linia włosów jest zbyt wysoka, chirurg dołoży wszelkich starań, aby uniknąć trwałej blizny.

Podczas liftingu endoskopowego chirurg ostrożnie wykona kilka cięć na skórze głowy. W jednym z tych cięć wstawi małą kamerę zamocowaną na końcu bardzo cienkiej rurki, aw innym umieści urządzenie, które pozwoli mu dokonać niezbędnych zmian. Podczas tej procedury dr Fischer użyje kotwic w celu zabezpieczenia tkanki i zapewnienia powodzenia operacji. Ten rodzaj zabiegu wiąże się z mniejszymi bliznami i krótszym czasem rekonwalescencji.

Podniesienie brwi | Często zadawane pytania

Ile lat powinna mieć kandydatka do zabiegu liftingu brwi?

Pacjenci powinni mieć co najmniej 20 lat. Jednak większość pacjentów, którzy decydują się na tę procedurę, ma zazwyczaj od 40 do 60 lat.

Z czego składa się normalna konsultacja na lifting brwi?

Podczas konsultacji dr Fischer przedstawi Ci możliwości i realistycznie opowie, co można osiągnąć. Podpowie również, jaki rodzaj zabiegu liftingu brwi jest dla Ciebie bardziej odpowiedni i dlaczego. Omówisz również ryzyko, powikłania, wybór znieczulenia i inne ważne szczegóły.

Kiedy zostaną zdjęte szwy?

Szwy i wszelkie zszywki, które możesz mieć, zostaną usunięte po 7 do 10 dniach po operacji. Jeśli odczuwasz ból, powinieneś zażyć lek przepisany przez dr Fischera.

Osiągnij najlepsze rezultaty z dr Robertem S. Fischerem – Twoim ekspertem w liftingu brwi. Dr Robert S. Fischer ma najlepszą wiedzę i doświadczenie w chirurgii podnoszenia brwi, a jego delikatne dłonie mogą sprawić, że będziesz wyglądać młodziej i poprawisz swój wygląd. Nie krępuj się umówić na konsultację w sprawie liftingu brwi z dr Fischerem, aby dowiedzieć się więcej.