s1

Lorem ipsum dolor,
consectetur adipiscing.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam blandit diam sed nulla lacinia imperdiet. Praesent non hendrerit nulla, sit amet commodo dolor. Nunc condimentum magna ut magna mattis tempus.

s2
05.06.16
Announcing The Arrival Of MesoPen® At Robert S. Fischer MD Plastic & Reconstructive Surgery
At Robert S. Fischer MD Plastic & Reconstructive Surgery, we are delighted to announce the arrival of a new product called MesoPen® at our clinic. Mesotherapy is fast becoming the leading cosmetic procedure to smoothen and rejuvenate your skin. The MesoPen® is designed to stimulate your skin so that it can repair and regenerate itself in a safe and natural manner, resulting i więcej»

KONTAKT


TESTIMONIALS

Niedawno zabrałem mamę (lat 50) na Botox do dr. Fischera. To był jej pierwszy raz. Doktor zaproponował jednak implanty policzków, aby poprawić ogólny wygląd. Po zabiegu wyglądała pięknie i byliśmy zaskoczeni wynikami. W ciągu kilku miesięcy wróciła do kliniki, tym razem na odsysanie tłuszczu i to była jej najlepsza decyzja w życiu! Jest wciąż w procesie gojenia, ale nie ma ciemnych kręgów, opadająceych lub worków pod oczami, ani nie wygląda jak sowa. Wreszcie widzę jej górne powieki, a ona jest w stanie umieścić cienie do powiek i eyeliner. Dr Fischer jest niesamowitą osobą z dużym doświadczeniem. Bardzo miły, cierpliwy, profesjonalny. On jest prawdziwym artystą i jesteśmy wdzięczni za pracę jaką dla nas wykonał. Jego zespół jest cudowny i nadspodziewanie przyjemny. Moja mama uwielbia teraz swój nowy wygląd, i nie może przestać patrzeć w lustro. Szczerze mówiąc, wygląda lepiej niż ja. Dziękuję bardzo doktorze Fisher za wspaniałą pracę.

Dominika Zielińska
7 października 2013