s1

Lorem ipsum dolor,
consectetur adipiscing.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam blandit diam sed nulla lacinia imperdiet. Praesent non hendrerit nulla, sit amet commodo dolor. Nunc condimentum magna ut magna mattis tempus.

s2
05.06.16
Announcing The Arrival Of MesoPen® At Robert S. Fischer MD Plastic & Reconstructive Surgery
At Robert S. Fischer MD Plastic & Reconstructive Surgery, we are delighted to announce the arrival of a new product called MesoPen® at our clinic. Mesotherapy is fast becoming the leading cosmetic procedure to smoothen and rejuvenate your skin. The MesoPen® is designed to stimulate your skin so that it can repair and regenerate itself in a safe and natural manner, resulting i więcej»

KONTAKT


O LEKARZU

O Doktorze Fischer

Doktor Robert Fischer pochodzi z rodziny artystycznej. Już od dziecka szkicował i lepił gliniane figurki. Dzięki ojcu, który był architektem, szybko rozwinął dbałość o piękno i szczegółowo i zdobył będąc jeszcze w szkole wiele nagród za jego plakaty i rzeźby. Otrzymał medal z American Physicians Stowarzyszenia Sztuki i miał kilka wystaw indywidualnych w lokalnych galeriach sztuki, YMHA w Wayne i Englewood, NJ.

Kiedy jego pacjenci wchodzą do jego kliniki w Fair Lawn, New Jersey szybko przekonują się, że sztuka i piękno to niezbędne elementy w jego życiu.

Dr Fischer jest szczególnie zainteresowany chirurgią ciała (Contour & Liposculpture) i był pierwszym chirurgiem plastycznym w NJ, który zaoferował te procedury, zaraz po powrocie ze studiów we Francji, gdzie wypracowano te techniki po raz pierwszy.

Inną jego specjalizacją jest zmniejszenie piersi i mastopeksja, technika chirurgii, w której zmienia się punkt zawieszenia piersi na ścianie klatki piersiowej w bardziej młodzieńczej lokalizacji z równoczenym ich ukształtowaniem. Estetyka peri-orbitalna jest także ulubionym tematem od początku 1990 roku. Najczęściej pacjenci myślą, że potrzebują chirurgii powiek, ich podniesienia, kiedy rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem są podwyższone brwi, czyli minimalnie inwazyjny zabieg.